Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj dlouhodobě podporuje projekty realizované obcí Studnice.

logo cez

Nadace ČEZ podpořila projekt obce Studnice na zakoupení traktoru s příslušenstvím na celoroční údržbu

"Odpočinkové místo v obci Studnice"

byl realizování za přispění programu prostředků státního rozpočtu ČR z programu Ministerstva pro místní rozvoj

"Stavební úpravy stanice ke zvýšení akceschopnosti JSDH obce Studnice"

Je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu je zvýšení odolnosti požární zbrojnice vůči účinkům mimořádných událostí a zrychlení výjezdu jednotky požární ochrany JSDH Studnice.

Předmětem projektu jsou stavební úpravy požární zbrojnice v obci Studnice. Cílem projektu je zvýšení odolnosti požární zbrojnice vůči účinkům mimořádných událostí a zrychlení výjezdu jednotky požární ochrany - JSDH Studnice. Výsledkem projektu je změna vnitřní dispozice budovy zbrojnice v 1.NP, kde dojde k rozšíření šatny a umístění schodiště do prostor stávající denní místnosti.

Projekt "Stavební úpravy stanice ke zvýšení akceschopnosti JSDH obce Studnice" je spolufinancován Evropskou unií - Evropským fondem pro regionální rozvoj a Ministerstvem pro místní rozvoj ČR v rámci Integrovaného operačního programu.

Užitečné odkazy

Náhodné fotografie

Pracák

my všichni jsme přišli uspat broučky

gfad

Obecní úřad Studnice
Studnice 66
PSČ 683 08 Studnice u Vyškova

Kancelář:
ucetni.studnice@obec-studnice.cz

Informační SMS systém obce Studnice

Obec Studnice nově nabízí občanům možnost přihlásit se do systému „informačních SMS obce Studnice“. Smyslem projektu je dosáhnout větší informovanosti občanů o dění v obci a také lepší možnost reakce na případné krizové stavy. Do budoucna se může systém rozšířit i na e-malovou komunikaci, proto je součástí přihlášky také e-mailový kontakt.

Co budete v SMS dostávat:
-zkrácené hlášení místního rozhlasu, oznámení, pozvánky na kulturní akce obce
-varování (počasí, podvodní obchodníci, hrozby v rámci obce apod.)

Jak se do systému přihlásit:
-vyplněním přihlášky a jejím odevzdáním na obecní úřad; přihláška je k dispozici na obecním úřadě nebo ke stažení ve formátu Adobe Acrobat PDF a MS Word DOC .

Další informace:
-systém je určen pouze vlastníkům nemovitostí v katastrálním území obce a občanům obce Studnice – Odrůvky
-přihlášení je dobrovolné
-přihlášení je odvolatelné (písemně nebo ústně na obecním úřadě)
-aktuálně probíhá zkušební provoz, a proto bychom vás rádi požádali o zpětnou vazbu (co se vám líbí, nelíbí, jaké informace byste uvítali)